🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Gg Supreme Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 22cm |
| Width | 20.5cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Overall good condition. Light wear to the piping, please see image. |
| SKU | 351929 |
$170.19
Original: $486.26
-65%Men's Gg Supreme Messenger Bag Black—
$486.26
$170.19More Images














Men's Gg Supreme Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 22cm |
| Width | 20.5cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Overall good condition. Light wear to the piping, please see image. |
| SKU | 351929 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 22cm |
| Width | 20.5cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Overall good condition. Light wear to the piping, please see image. |
| SKU | 351929 |
























