🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Gg Supreme Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Item has wear to corners and straps stitching, please see to last images. |
| SKU | 369410 |
$30.31
Original: $86.59
-65%Men's Gg Supreme Messenger Bag Black—
$86.59
$30.31More Images















Men's Gg Supreme Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Item has wear to corners and straps stitching, please see to last images. |
| SKU | 369410 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Item has wear to corners and straps stitching, please see to last images. |
| SKU | 369410 |
























