🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Gg Supreme Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Minor marks to the inner lining |
| SKU | 369875 |
$151.54
Original: $432.97
-65%Men's Gg Supreme Messenger Bag Black—
$432.97
$151.54More Images









Men's Gg Supreme Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Minor marks to the inner lining |
| SKU | 369875 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Minor marks to the inner lining |
| SKU | 369875 |
























