🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Gg Supreme Small Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 23.5cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 350472 |
$205.16
Original: $586.18
-65%Men's Gg Supreme Small Messenger Bag Black—
$586.18
$205.16More Images








Men's Gg Supreme Small Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 23.5cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 350472 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 23.5cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 350472 |
























