🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Gui Gilet Grey Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45.5cm |
| Pit To Pit | 56.5cm |
| Comments | Light mark on the front of the item, please see images. |
| SKU | 350613 |
$121.23
Original: $346.38
-65%Men's Gui Gilet Grey Size 5 / XXL—
$346.38
$121.23More Images










Men's Gui Gilet Grey Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45.5cm |
| Pit To Pit | 56.5cm |
| Comments | Light mark on the front of the item, please see images. |
| SKU | 350613 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45.5cm |
| Pit To Pit | 56.5cm |
| Comments | Light mark on the front of the item, please see images. |
| SKU | 350613 |
























