🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Hattab Kids Age 4 Windbreaker Navy Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 39cm |
| Should To Shoulder | 29cm |
| Pit To Pit | 37cm |
| SKU | 366658 |
$113.24
Men's Hattab Kids Age 4 Windbreaker Navy Size XXS—
$113.24
More Images







Men's Hattab Kids Age 4 Windbreaker Navy Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 39cm |
| Should To Shoulder | 29cm |
| Pit To Pit | 37cm |
| SKU | 366658 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 39cm |
| Should To Shoulder | 29cm |
| Pit To Pit | 37cm |
| SKU | 366658 |
























