🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Hymalay Down Jacket Black Size 6 / XXXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 6 / XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| Comments | Light marks on the item - as pictured. |
| SKU | 364598 |
$121.23
Original: $346.38
-65%Men's Hymalay Down Jacket Black Size 6 / XXXL—
$346.38
$121.23More Images










Men's Hymalay Down Jacket Black Size 6 / XXXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 6 / XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| Comments | Light marks on the item - as pictured. |
| SKU | 364598 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 6 / XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| Comments | Light marks on the item - as pictured. |
| SKU | 364598 |
























