🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Men's Icon Logo Hoodie Blue Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 360163 |
$293.09
Men's Icon Logo Hoodie Blue Size XS—
$293.09
More Images
Men's Icon Logo Hoodie Blue Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 360163 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 360163 |




















