
Men's Leather Biker Jacket Black Size IT 48 / M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 63.5cm |
| Should To Shoulder | 40.5cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 369592 |
Original: $366.36
-65%$366.36
$128.23More Images







Men's Leather Biker Jacket Black Size IT 48 / M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 63.5cm |
| Should To Shoulder | 40.5cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 369592 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 63.5cm |
| Should To Shoulder | 40.5cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 369592 |
























