🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Linea Rossa Hoodie Black Size XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 365850 |
$146.54
Men's Linea Rossa Hoodie Black Size XL—
$146.54
More Images








Men's Linea Rossa Hoodie Black Size XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 365850 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 365850 |
























