🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Linea Rossa Messenger Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 36cm |
| Width | 43.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 353696 |
$60.62
Original: $173.19
-65%Men's Linea Rossa Messenger Bag Black—
$173.19
$60.62More Images








Men's Linea Rossa Messenger Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 36cm |
| Width | 43.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 353696 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 36cm |
| Width | 43.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 353696 |
























