🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Linea Rossa Polo Shirt Grey Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365512 |
$66.61
Men's Linea Rossa Polo Shirt Grey Size M—
$66.61
More Images






Men's Linea Rossa Polo Shirt Grey Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365512 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365512 |
























