🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Linea Rossa Polo Shirt Khaki Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 346309 |
$73.27
Men's Linea Rossa Polo Shirt Khaki Size M—
$73.27
More Images







Men's Linea Rossa Polo Shirt Khaki Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 346309 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 346309 |
























