🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Linea Rossa Polo Shirt Navy Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 361615 |
$23.31
Original: $66.61
-65%Men's Linea Rossa Polo Shirt Navy Size M—
$66.61
$23.31More Images








Men's Linea Rossa Polo Shirt Navy Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 361615 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 361615 |
























