🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Linea Rossa Polo Shirt Navy Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 370449 |
$20.98
Original: $59.95
-65%Men's Linea Rossa Polo Shirt Navy Size M—
$59.95
$20.98More Images






Men's Linea Rossa Polo Shirt Navy Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 370449 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 370449 |
























