🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Linear Rosa Polo Shirt Blue Size XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Sides have been altered and side has some small holes. |
| SKU | 351343 |
$13.99
Original: $39.97
-65%Men's Linear Rosa Polo Shirt Blue Size XL—
$39.97
$13.99More Images









Men's Linear Rosa Polo Shirt Blue Size XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Sides have been altered and side has some small holes. |
| SKU | 351343 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Sides have been altered and side has some small holes. |
| SKU | 351343 |
























