🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Linear Rosa Polo Shirt Green Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 361614 |
$53.29
Men's Linear Rosa Polo Shirt Green Size M—
$53.29
More Images







Men's Linear Rosa Polo Shirt Green Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 361614 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 361614 |
























