🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Linear Rosa Swim Shorts Black Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 45cm |
| Inner Leg | 27cm |
| SKU | 360326 |
$55.95
Original: $159.87
-65%Men's Linear Rosa Swim Shorts Black Size L—
$159.87
$55.95More Images







Men's Linear Rosa Swim Shorts Black Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 45cm |
| Inner Leg | 27cm |
| SKU | 360326 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 45cm |
| Inner Leg | 27cm |
| SKU | 360326 |
























