🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Linear Rosa T-Shirt Black Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Neck tag is missing. |
| SKU | 365508 |
$53.29
Men's Linear Rosa T-Shirt Black Size M—
$53.29
More Images






Men's Linear Rosa T-Shirt Black Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Neck tag is missing. |
| SKU | 365508 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Neck tag is missing. |
| SKU | 365508 |
























