🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Logo Print Sweatshirt Black Size IT 46 / UK S
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 368922 |
$159.87
Men's Logo Print Sweatshirt Black Size IT 46 / UK S—
$159.87
More Images







Men's Logo Print Sweatshirt Black Size IT 46 / UK S
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 368922 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 368922 |
























