
Men's Logo Print Sweatshirt Black Size IT 50 / UK L
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 369362 |
Original: $173.19
-65%$173.19
$60.62More Images







Men's Logo Print Sweatshirt Black Size IT 50 / UK L
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 369362 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 369362 |
























