🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Logo Print Sweatshirt Black Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Small pin hole on the lower front and print cracking. |
| SKU | 369272 |
$66.61
Men's Logo Print Sweatshirt Black Size S—
$66.61
More Images








Men's Logo Print Sweatshirt Black Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Small pin hole on the lower front and print cracking. |
| SKU | 369272 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Small pin hole on the lower front and print cracking. |
| SKU | 369272 |
























