
Men's Logo Print T-Shirt Black Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 369444 |
Original: $179.85
-65%$179.85
$62.95More Images







Men's Logo Print T-Shirt Black Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 369444 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 369444 |




















