🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Logo Print T-Shirt White Size XXXL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 369430 |
$44.30
Original: $126.56
-65%Men's Logo Print T-Shirt White Size XXXL—
$126.56
$44.30More Images








Men's Logo Print T-Shirt White Size XXXL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 369430 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 369430 |
























