🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Maglia Cardigan Navy Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Cardigan |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 347940 |
$41.96
Original: $119.90
-65%Men's Maglia Cardigan Navy Size S—
$119.90
$41.96More Images







Men's Maglia Cardigan Navy Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Cardigan |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 347940 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Cardigan |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 347940 |
























