🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Maglia Manica Corta Polo Shirt Blue Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 341249 |
$73.27
Men's Maglia Manica Corta Polo Shirt Blue Size S—
$73.27
More Images







Men's Maglia Manica Corta Polo Shirt Blue Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 341249 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 341249 |
























