🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Maglia Polo Shirt Black Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64.5cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light fading. |
| SKU | 356004 |
$13.99
Original: $39.97
-65%Men's Maglia Polo Shirt Black Size L—
$39.97
$13.99More Images







Men's Maglia Polo Shirt Black Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64.5cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light fading. |
| SKU | 356004 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64.5cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light fading. |
| SKU | 356004 |
























