🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Maglia Polo Shirt Khaki Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 280008 |
$26.64
Men's Maglia Polo Shirt Khaki Size L—
$26.64
More Images







Men's Maglia Polo Shirt Khaki Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 280008 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 280008 |























