🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Maglia Polo Shirt Khaki Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 354575 |
$27.98
Original: $79.93
-65%Men's Maglia Polo Shirt Khaki Size S—
$79.93
$27.98More Images








Men's Maglia Polo Shirt Khaki Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 354575 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 354575 |
























