🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Maglia Polo Shirt Navy Size XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Item is showing signs of fading. |
| SKU | 369183 |
$25.64
Original: $73.27
-65%Men's Maglia Polo Shirt Navy Size XXL—
$73.27
$25.64More Images









Men's Maglia Polo Shirt Navy Size XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Item is showing signs of fading. |
| SKU | 369183 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Item is showing signs of fading. |
| SKU | 369183 |
























