🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Maglia T-Shirt Grey Size XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Tiny pinhole on front of the item- as pictured. |
| SKU | 342777 |
$59.95
Men's Maglia T-Shirt Grey Size XL—
$59.95
More Images







Men's Maglia T-Shirt Grey Size XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Tiny pinhole on front of the item- as pictured. |
| SKU | 342777 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Tiny pinhole on front of the item- as pictured. |
| SKU | 342777 |
























