🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Maglia T-Shirt White Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Item has been stretched- see measurements. |
| SKU | 343025 |
$11.66
Original: $33.31
-65%Men's Maglia T-Shirt White Size L—
$33.31
$11.66More Images








Men's Maglia T-Shirt White Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Item has been stretched- see measurements. |
| SKU | 343025 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Item has been stretched- see measurements. |
| SKU | 343025 |
























