đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Micro Trifold Wallet Brown
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 7.5cm |
| Width | 9.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 362831 |
$76.94
Original: $219.82
-65%Men's Micro Trifold Wallet Brown—
$219.82
$76.94More Images









Men's Micro Trifold Wallet Brown
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 7.5cm |
| Width | 9.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 362831 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 7.5cm |
| Width | 9.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 362831 |
























