🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Monogram Ceinture Reverso Size 110Cm / 44 Inches Belt White Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Belt |
| Size | L |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | White |
| Comments | 110cm/44 inches. Two belt holes have been added. |
| SKU | 353054 |
$76.94
Original: $219.82
-65%Men's Monogram Ceinture Reverso Size 110Cm / 44 Inches Belt White Size L—
$219.82
$76.94More Images







Men's Monogram Ceinture Reverso Size 110Cm / 44 Inches Belt White Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Belt |
| Size | L |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | White |
| Comments | 110cm/44 inches. Two belt holes have been added. |
| SKU | 353054 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Belt |
| Size | L |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | White |
| Comments | 110cm/44 inches. Two belt holes have been added. |
| SKU | 353054 |
























