🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Monogram Gradient T-Shirt Black Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 371972 |
$233.14
Original: $666.11
-65%Men's Monogram Gradient T-Shirt Black Size S—
$666.11
$233.14More Images







Men's Monogram Gradient T-Shirt Black Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 371972 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 371972 |
























