đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Monogram Pegase 55 Suitcase Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Suitcase |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 55cm |
| Width | 38cm |
| Depth | 18cm |
| SKU | 369391 |
$417.32
Original: $1,192.34
-65%Men's Monogram Pegase 55 Suitcase Brown—
$1,192.34
$417.32More Images














Men's Monogram Pegase 55 Suitcase Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Suitcase |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 55cm |
| Width | 38cm |
| Depth | 18cm |
| SKU | 369391 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Suitcase |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 55cm |
| Width | 38cm |
| Depth | 18cm |
| SKU | 369391 |
























