🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Monogram Signature 3D Pocket T-Shirt White Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68.5cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 351439 |
$95.59
Original: $273.10
-65%Men's Monogram Signature 3D Pocket T-Shirt White Size M—
$273.10
$95.59More Images







Men's Monogram Signature 3D Pocket T-Shirt White Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68.5cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 351439 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68.5cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 351439 |
























