🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Monogram Tie-Dye OverShirt Multi-Coloured Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | OverShirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 86cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 369866 |
$438.30
Original: $1,252.28
-65%Men's Monogram Tie-Dye OverShirt Multi-Coloured Size L—
$1,252.28
$438.30More Images









Men's Monogram Tie-Dye OverShirt Multi-Coloured Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | OverShirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 86cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 369866 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | OverShirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 86cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 369866 |
























