🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Monster Eyes Jumper Grey Size IT 50 / UK L
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 342224 |
$97.92
Original: $279.77
-65%Men's Monster Eyes Jumper Grey Size IT 50 / UK L—
$279.77
$97.92More Images







Men's Monster Eyes Jumper Grey Size IT 50 / UK L
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 342224 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 342224 |
























