🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Monster Face T-Shirt Black Size IT 48 / UK M
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 369803 |
$55.95
Original: $159.87
-65%Men's Monster Face T-Shirt Black Size IT 48 / UK M—
$159.87
$55.95More Images








Men's Monster Face T-Shirt Black Size IT 48 / UK M
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 369803 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 369803 |
























