🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Morane Down Jacket Khaki Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Two small holes on arm, please see last image. |
| SKU | 366126 |
$213.15
Men's Morane Down Jacket Khaki Size 5 / XXL—
$213.15
More Images











Men's Morane Down Jacket Khaki Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Two small holes on arm, please see last image. |
| SKU | 366126 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Two small holes on arm, please see last image. |
| SKU | 366126 |
























