
Men's Oblique Belt Black Size Waist 36"
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 36" |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Comments | 90cm. |
| SKU | 358803 |
Original: $319.73
-65%$319.73
$111.91More Images






Men's Oblique Belt Black Size Waist 36"
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 36" |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Comments | 90cm. |
| SKU | 358803 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 36" |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Comments | 90cm. |
| SKU | 358803 |




















