🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Oblique Down Jacket Green Size IT 46 / S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 358420 |
$1,631.97
Men's Oblique Down Jacket Green Size IT 46 / S—
$1,631.97
More Images







Men's Oblique Down Jacket Green Size IT 46 / S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 358420 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 358420 |




















