
Men's Oblique Hoodie White Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 343300 |
Original: $552.87
-65%$552.87
$193.50More Images








Men's Oblique Hoodie White Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 343300 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 343300 |




















