
Men's Oblique Hoodie White Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 342890 |
Original: $539.55
-65%$539.55
$188.84More Images







Men's Oblique Hoodie White Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 342890 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 342890 |




















