
Men's Oblique Jacket Grey Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 364336 |
Original: $865.94
-65%$865.94
$303.08More Images





Men's Oblique Jacket Grey Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 364336 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 364336 |




















