
Men's Oblique Long Sleeve Shirt Black Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | IT 40 |
| SKU | 339057 |
Original: $426.31
-65%$426.31
$149.21More Images








Men's Oblique Long Sleeve Shirt Black Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | IT 40 |
| SKU | 339057 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | IT 40 |
| SKU | 339057 |




















