
Men's Oblique OverShirt Navy Size IT 48 / UK M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 370373 |
Original: $1,112.40
-65%$1,112.40
$389.34More Images









Men's Oblique OverShirt Navy Size IT 48 / UK M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 370373 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 370373 |




















