
Men's Oblique Reversible Bomber Jacket Grey Size IT 54 / XXL
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 350913 |
Original: $659.45
-65%$659.45
$230.81More Images











Men's Oblique Reversible Bomber Jacket Grey Size IT 54 / XXL
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 350913 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 350913 |




















