
Men's Oblique Safari Messenger Bag Beige
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 15cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 325881 |
Original: $1,265.61
-65%$1,265.61
$442.96More Images











Men's Oblique Safari Messenger Bag Beige
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 15cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 325881 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 15cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 325881 |




















